Liepsnos šokis

Įskaudintos mes sukiūžtame tarsi medūzos. Atrodo,nuo skaudžių gyvenimo smūgių nebegalime atsitiesti.

Žinau receptą. Užsidekite žvakę,tik ne visą, o besibaigiantį žvakės galiuką. Įsitaisykite patogiau ir laukite. Neilgai trukus pamatysite ant lubų šešėlį .Jis bus juokingas, gal primins šokinėjantį žiogą, o gal dar kai ką. Tai- fantazijos reikalas. Žiogas ar kitas vaizdinys leis su pašaipa pažiūrėti į jūsų problemą iš žiogiškos gyvenimo pusės. Ir jau ,kai atrodys ,kad lajus žvakidėje išsiliejo į vientisą masę ir norėsite jį žvakidėje užpūsti, nepasiseks. Papūtusios liepsną pamatysite, kad ji tik dar stipriau ir galingiau šoktels, jums pasakiusi ,kad tik dabar atėjo jos tikrasis laikas.

Būsite didžiai nustebusios. Liepsna apjuos visą žvakidės turinį, ir jūs pamatysite tikrąjį ugnies šėlsmą. Jis įgaus tikrąją šviesą ,tikrąjį savo pavidalą, tikrąjį karštį, tikrąjį moterišką grožį.

O šešėlis,taip panašus į žiogą ,taps Tavimi .Kai susiliesi su juo ,apkabink jį ,priglausk prie krūtinės ir pradėk šokį:juokingą ir nepakartojamą- Gyvenimo šokį.

WP_000830
muzikantas

Irena Valužė

 

2 Comments (+add yours?)

 1. monikulia
  May 14, 2013 @ 21:30:32

  Grazu, Kai zmones is širdies rašo… Prasmingai ir privercia susimąstyti apie paprastus gyvenimo dalykus. Kad reikia aplinkui geriau isiziureti – visur švyti grožis.

  Like

 2. Anonymous
  May 12, 2013 @ 20:58:01

  ,,Liepsnos šokis,, – skaitant jausmas,lyg parašes šia Gyvenimo Tiesa Žmogus-žino Gyvenimo paslaptis,žino daugiau nei duota žinoti kiekvienam,ir TA žinojima iduoda i ieskančio Gyvenimo prasmes,ieškančio jėgu savyje delnus.AČIŪ.
  -Snieguole-

  Like

Laukiu atsiliepimų

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: