Neišdalink savęs viso

Turbūt kiekvienas galime prisiminti atvejį ,kai susitikęs su energetiniu vampyru jautiesi visai praradęs jėgas. Anot astrologės Lidijos Nevedanskajos, kiekvienas žmogus per savo gyvenimo metus gali būti tiek vampyras, tiek donoras. Taip pat kiekvienas Zodiako ženklas skirtingai pasirenka sau aukas ir siurbia iš jų energiją.

Kraujas ir siela

Taigi, jei Žuvų ir Jaučio Zodiako ženklų atstovai priklauso donorams, o Dvyniams ir Vandeniams mažiausiai būdingas energetinis vampyrizmas,tai ką daryti Avino ženklą turinčiam žmogui,kuris,pasak astrologės,būdami vampyrai dar ir įžūliai elgiasi (nusižiūrėję auką pirmiausia ją įžeidžia ir įskaudina). Kas domisi astrologija, internete apstu straipsnių šia tematika. Aš norėčiau pakalbėti apie energetinius vampyrus šeimose. Anot bionergetiko Grigorijaus Kapicos (kn.”Kaip apsaugoti šeimą nuo energetinio įsibrovimo”),”kraujas tiesiogiai susiejęs su siela. Ir ne tik todėl, kad senovės žydų kalboje, kuria ir buvo išsaugotas Šventojo Rašto tekstas, žodžiai “kraujas” ir “siela” rašomi vienodai. Kraujas yra fizinė žmogaus substancija. Kaip kraujas cirkuliuoja žmogaus kūne, suteikdamas jam gyvybę, taip juda ir siela, tai yra energijos srautai astraliniame kūne.Pralieti kraują, paimti svetimą-nuodėmė; lygiai taip pat neliečiama ir kiekvieno gyvojo siela”.

“Rašau dienoraštį”

“Mudviejų gyvenimas nesipykstant jau nebeturi ribos. Jis-praktiškai kasdieninis. Pykčio priepuoliai nebepaleidžia jo. Jaučiu, kad jis kenčia, todėl bandau švelninti padėtį kaip vaikas, prašydama nebesipykti, arba paprasčiausiai imu ir naktį jį apkabinu. Aš jaučiu,kad jam to reikia. Esu lyg motina, globojantį sergantį vaiką. Jam palengvėja, o man? O aš keliuosi naktimis ir rašau dienoraštį. Ne todėl,kad negaliu užmigti,ne. Mano galvoje ir visame kūne susikaupia tiek daug energijos,kad nežinau kur save dėti. Springstu nuo neišsakytų žodžių, bejėgiškumo kardinaliai keisti savo gyvenimą, nuo protui nesuvokiamos minties,kaip su manimi elgiasi mano žmogus, ir dar daug daug visokių dalykų…”

Vampyras šeimoje

Energetiniu vampyru paprastai vadiname vieno žmogaus gyvenimą kito sąskaita. Vampyrizmo nereikėtų painioti, kaip teigia knygos autorius, su įprasta energijos  apykaita tarp žmonių.  Pažeisti subtiliojo kūno apvalkalo iš išorės neįmanoma. Astralinio kūno apvalkalą pragraužia pačios moters irzlumas ir dėl to prarandama energija,-teigia G.Kapica. Tačiau kas gi moterį erzina? “Neatikimas tarp to, ko ji nori, ir to, kas vyksta iš tikrųjų. Moters poreikai glūdi jos pasąmonėje. Ji jaučia mentalųjį alkį.” Yra ir kita medalio pusė, kada moteris iš tėvų paveldėjo mentalųjį kūną ir jis yra dar neužpildytas. Pasak knygos autoriaus,”ji turėtų kaupti jausmų ir intelekto lygio informaciją, o ne kabinėtis prie vyro” . Ir vis dėlto, ką daryti, jeigu jūsų šeimoje iš tiesų apsigyveno energetinis vampyras? Į tai Grigorijus Kapica atsako konkrečiai:”Verta susimąstyti, ar gyvenime visuomet yra verta tik duoti ir ar tai, ką duodate, yra naudinga. Jei gyvybinė energija liejasi per kraštus, jei jos per daug, ją reikia panaudoti protingai, paversti kitos rūšies galia, antraip tokie netolygūs mainai nužudys jus abu. Vampyras pradės jus naikinti, o ir pats neišvengs liūdniausių pasekmių”.

Tuštybės mugė

“Vakarais skaitau knygą apie vienuolius pranciškonus. Įdomi jų atsiradimo istorija. Esu girdėjusi apie Šventąjį Pranciškų Asyžietį. Mane nustebino šios atsiradimo istorijos  senos šaknys. Prieš 800 metų(1181m.) Asizijoje gimęs jaunuolis , augęs ir gyvenęs turtingoje pirklio šeimoje, vieną dieną nusimetęs drabužius ( šitaip atsisakydamas visų žemiškų gėrybių) užsivilks atsiskyrėlio abitą, ves asketšką gyvenimo būdą ir skelbs Dievo žodį. Numiręs bus palaidotas pagal jo paties valią visiškai nuogas (tik apipiltas pelenais). Po jo mirties jo mokiniai, pasivadinę pranciškonais, pasklis po visą pasaulį ir atliks šią kilnią misiją iki mūsų dienų. Po tokių perskaitytų žodžių vėl ir vėl susimąstai apie pasaulio tuštybes dėl kurių mes, žmonės, atiduodame pačius gražiausius, kūrybingiausius ir darbingiausius savo gyvenimo metus. Kodėl mes bijome būti kitokie nei šalia esantis draugas, kaimynas, ar visa mus supanti aplinka? Kas mus laiko:baimė laužyti stereotipus? Geriau gyventi su ligoniu, būti kasdien žeminama, ar apsimesti beprote ir nebereaguoti į jo ligą? Tai-kelias į niekur”.

Šeimos pavojai

Anot populiarios knygos”Kaip apsaugoti šeimą nuo energetinio įsibrovimo” autoriaus G.Kapicos,”seksualiniai santykiai yra žmonių energijos tarpusavio mainai”. Neįmanoma išmatuoti kokiu kiekiu ta energija yra dalinama. “Tačiau vampyrizmo virusas nesnaudžia ir siūlo: paimk dar kartą, imk, per daug nebus.” Žmogus įsitraukia į tokius nelygiaverčius mainus, pamažu pripranta, jam ima patikti. Jis stiprėja, beje, be jokių dvasinių ir fizinių pastangų. O antroji pusė ima silpti, praranda jėgas, vėliau sveikatą.” Blogiausia ,-sako G.Kapica, – žmogus gali susirgti sunkiomis ir mirtinomis ligomis. Vampyras jaučia ir silpną pasipriešinimą:”Palik mane, kodėl mane kankini, aš su tavimi negyvensiu, išsiskirkime”, tačiau jis niekada savo partnerio nepaleis. Dažnai ir auka neįsivaizduoja gyvenimo be savo kankintojo”.Vienaip ar kitaip, visi sutuoktiniai ieško šeimoje harmonijos. Jos ieško ir egoistai ar cinikai. Jei sutuoktinio veiksmai griauna partnerio apsaugą-rezultatas bus visada priešingas.Ir nebūtinai tai gali pasireiškšti muštynėmis ar indų daužymais:”Tokia įtampa- priešiškumas-gali nejučia graužti slapta”.  Pasak knygos autoriaus, šeima susideda iš dviejų žmonių ,o kas kokioj situacijoj kaltesnis-reikalauja gilios analizės.”Jeigu kiaušinio lukštas silpnas, visada atsiras tas, kuris mėgins jį pažeisti”,- sako jis.

Energijos paslaptys

“Esu kaip žuvis,patekusi į tinklą:kol alsuoju,tol gyvenu”.

Knygoje, “Kaip apsaugoti šeimą nuo energetinio įsibrovimo” autorius G.Kapica remiasi žmonių papasakotomis istorijomis, kurioms jis duoda  apibendrinimus ir praktinius patarimus. Pats veiksmingiausias būdas išvengti bet kokio antpuolio,-sako bionergetikas,-kreiptis į Auksčiausiąjį ir nuolat bei atvirai su Juo bendrauti:”Jeigu žmogus nuolat susyjęs su Auksčiausiuoju širdimi, jį saugos Dievo valia, o šeima, kuri suvokia savo dievišką trilypumą, augina ir auklėja vaikus, kurdama savo ateitį tampa kosmoso dalimi ir savo būties energija papildo Planetos energiją”.

“Kosmosas anaiptol nesuklydo atskleisdamas žmogui šventąsias energijos paslaptis. Kartu su šiomis žiniomis į informacinį Žemės lauką nedviprasmiškai   įsiveržė ir trys esminiai bioenergetikos dėsniai: mintis materiali, pasaulyje nėra mirusios materijos, žmogus atsakingas absoliučiai už viską. Taip, žmogui leista pasinerti į šį naują suvokimą, leista pažinti tolimus ir artimus pasaulius, bet jis privalo nuolat prisiminti, kad dėl ateities yra atsakingas už kiekvieną dabarties akimirką”. (R.Kapica).

“Neatiduok svetimiems savo garbės ir savo metų nuožmiajam, kad kartais svetimtaučiai nesisotintų tavo gėrybėmis, ir tavo darbų vaisiai nepatektų į svetimus namus”(Patarlių knyga 5, 9 – 10).

WP_000213

nunešioti…

Irena Valužė

Laukiu atsiliepimų

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: