Eugenija Davitašvili(Džuna)-“Man reikia prailginti žmogaus gyvenimą”

Žiniuonė ir mokslininkė , liaudyje vadinama Džuna, antradienio rytą davė interviu 1-ajam Rusijos TV kanalui programoje “Atvirai su visais”. Programos vedančioji Džunos paklausė, ar ši nebijanti mirties? Į tai žiniuonė visiškai atvirai atsakė:”Prieš išeidama į kitą lygmenį, aš turiu prailginti žmogaus gyvenimą, aš noriu, kad žmonės mane atsimintų”.

Ilgas žmogaus amžius

Anot mokslininkės, ji jau daugelį metų kuria aparatus, kurie pagal jos sudarytą schemą gali padėti  sunkiomis ligomis sergantiems žmonėms. Ji mano, jog galima išgydyti  trečią ar ketvirtą vėžio stadijas. Tam reikia sutvarkyti ligonio imuninę sistemą, o susidariusio auglio vietoje ,adatos pagalba  suardyti metastazės vietą. Džunos schema-jos pirštai. Tokia laboratorija yra įkurta (“Džunos Biokorektoriai”) ,ji veikia, o rezultatai-teigiami. Tai – biologiniai aparatai:”Aš galiu padaryti medicininį aparatą.Noriu,kad jie tarnautų žmonėms ir prailgintų jų gyvenimą”. Anot mokslininkės, žmogus gali gyventi  iki 2oo metų ir ilgiau. Jos senelė gyveno 139 metus. Taip pat, žmogus neturėtų bijoti ligų, o negatyvias mintis apie mirtį ir ligas-gintų į šalį. Kašpirovskis, ar kiti, kurie imasi gydyti konkrečią ligą, jai neįdomūs. Jos sukurti biologiniai aparatai pavadinti Džunos vardu (ji prisiima visą atsakomybę). Kaip teigė laidos svečias, žmonės nuo amžių gyvavusią darną žemėje yra  sugadinę (anksčiau vyras ir žmona miegodavo  ant vienos pagalvės, o vaikas iki trijų metų- kartu su mama). Save ji laiko religingu žmogumi.Ji mano,jog religija daro žmogų geresnį. Dievas vienintelis visiems:”Visi kelia rankas į viršų”.

Džunos paslaptis ir jos populiarumas

E.Davitašvili iki šiol kaltina savo vyrą, kuris, turėdamas aukštas pareigas Tbilisyje (KGB karininkas),  tarpininkavo, jog ją su vaiku slapčia “pavogtų” ir išvežtų į Maskvą (čia žuvo jos vaikas). Džuna neneigia, jog ji gydė pirmuosius šalies vadovus ir žymius Rusijos žmones:”Jie man buvo tokie, kaip visi.Jie buvo ligoniai”.  Jai suteiktas generolo- pulkininko laipsnis. Ji didžiuojasi, jog daktarai jai yra uždėję raudoną mantiją su rubinais, gavo apdovanojimą Holivude.  Net Anglijos karalienė yra prašiusi mokslininkės, kad ši apmokytų  jos šalies medikus.Tada Džuna nesutiko (susilaukė karalienės pykčio). Šiandieną ji mano, kad galėtų, nes save laiko Planetos žmogumi :”2o metų mokiau institute,todėl galiu apmokyti kiekvieną tame lygyje,kuriam jis yra pajėgus”. Ji taip pat atverčia  Černobilio katastrofos uždangą. Dar toli iki nelaimės, ji buvo perspėjusi šalies vadovus ,jog atominės elektrinės “stuburas’ yra pražūtingas:” Mačiau, kad taip atsitiks. Įvykiai Čečėnijoje taip pat neturės ateities:”Negalima ten lysti”.

Nereikia nieko bijoti

Džuna sako, jog jos bijoti nereikia. Nors ji nemėgsta viešumos,tačiau jos namuose visada pilna žmonių. Ji nemoka žmonėms atsakyti: “Esu kubanės kazokė , ir esu tokia, kaip visi’. Būna, kad  pykstasi su draugėmis, naktimis piešia ar lipdo savo skulptūras. Daugelį savo darbų padovanoja. Pinigų niekada neima:” Aš ne ubagė,aš viska turiu, man nieko nereikia”. Esanti gera šeimininkė. Verda skanius barščius.Mėsos beveik nevartoja (nemėgsta vištų ,kiaulių , o ir šiaip-gaila gyvybių).Į parduotuves nevaikšto ,iš namų niekur neina,  išorei dėmesio neskiria (kosmetikai,rūbams).

Džuna sako, jog ji gyvenime yra labai daug iškentėjusi:”Esu ne Dievas ir ne teisėjas, tačiau esu ne kartą veidu puolus į purvą tam, kad galėčiau tarnauti žmonėms”. Laikas nepajėgus užgydyti  sielos kančių:” Naktis-mano mirtis”.  Ji kas minutę nenustoja kentėjusi dėl savo sūnaus žūties (motinos kančia nepamatuojama), tačiau jug ir Marija neteko savo vaiko,kad pasidalintų su žmonija. Todėl jos pats didžiausias noras yra prailginti žmonių gyvenimą, pastatyti varpinę ir išeiti pas sūnų. ” O kada žmonės gyvens ilgai, tada jie mane supras”,-sako paslaptingiausia moteris žemėje.

WP_001191

šaknys

Irena Valužė

Comments are closed.

%d bloggers like this: