Karoliukai

Eidama centrine miesto gatve prie gana brangios juvelyrinių dirbinių parduotuvės “Pandora” pamačiau nutysusią  žmonių eilę .Toks vaizdas neįprastas  Anglijoje. Kartu su manimi ėjusi dukra  suskubo man paaiškinti, jog žmonės šioje parduotuvėje dažniausiai perka karoliukus apyrankei. Vieno karoliuko kaina-40 svarų, tačiau juk mamai negaila,-samprotavo ji.

Esu laiminga mama. Turiu tris puikius vaikus. Pirmąjį gegužės sekmadienį mane visada pasveikina sūnus (lietuviška Mamos diena) ir kovo 15-tą dieną dvi dukros, gyvenančios Jungtinėje Anglijos Karalystėje. Šiandieną, žiūrėdama į nuostabią pavasarinių gėlių puokštę ant savo stalo, kurią padovanojo man mano vaikas, galvoju, jog tik nebetekęs progos pasveikinti savo mamos,  dar ir dar kartą supranti, koks trapus ir trumpas žmogaus laikas žemėje. Kaip svarbu savo gyvenimo traukinyje nepraleisti nei vienos stotelės, kurioje esi laukiamas ir mylimas. Motinos laikas žemėje taip pat labai limituotas : pagimdyti, užauginti, laiminti…

Netruks praeiti nei savaitė , kaip  aš laiminsiu savo jaunėlę dukrą Moniką. Prie altoriaus ją pasitiks  jos išrinktasis Benas. Juodu duos Meilės vienas kitam įžadus. Po kurio laiko dukra taps mama. Ir viskas pasikartos iš naujo; kaip tie  karoliukai, neturintys nei pradžios, nei pabaigos,- kol žemėje gyvena MEILĖ.

IMG_53537591671276

dvi moterys

Irena Valužė

Laukiu atsiliepimų

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: