Diego Calderon:”Gėris visada laimi”

Dvidešimt aštuonerių kolumbietis , grafikas-dizaineris Diego Calderon ,penkis metus Londone gyvenęs ir studijavęs garsų dizainą ( apsigynęs bakalauro laipsnį) , šiandieną atvykęs iš Kolumbijos į savo draugo brito Ben Sumner ir lietuvės Monikos Česnavičiūtės vestuves Jungtinėje Anglijos karalystėje sakė, jog meilė tarp dviejų žmonių  sienų neturi, o  gėris- visada laimi.

Pažintis

Anot D.Calderon, pažintis su jaunavedžiais prasidėjėjusi darbe ir „Metronomy“ grupės koncerte Londone, šiandieną išaugo į judviejų su Ben‘u sukurtą bendrą biznį ir jau ne vienus metus besitęsiančią nuoširdžią draugystę. Prieš porą metų,  viešnagės Bogotoje metu, Ben‘as pasipiršo  Monikai. Tad, dabar juos  jungia ne tik jų „Kalderon and Ben“susurta kompanija ( grafiški piešiniai ant marškinėlių atskleidžiantys Kolumbijos ir Anglijos istorinius momentus), bet ir Monikos ištartas „Taip“ Ben‘ui,-juokėsi kolumbietis.

Jam pačiam labai patinka Anglija. Jis didžiuojasi galėjęs pamatyti šią šalį, įsigyti draugų, susipažinti su Ben‘o ir  Monikos tėvais.

Netikėtas atradimas

Pasakodamas apie savo šalį, jis visų pirma skuba man papasakoti ,jog jo gimtojo miesto Bogotos meras yra lietuviškas šaknis turintis Antanas Mockus (Diego taria: Mocus). A.Mockus- Kolumbijoje gimęs, vedęs kolumbietę ir jau dvidešimt penkerius metus dirbantis miesto mero pareigose. Anot Diego, bogotiečiai labai myli Antaną. Žmogui, kuris nuolat rūpinasi  pagarba moteriai, socialiai remtinais žmonėmis, kovojančiam prieš korupciją, ekonomiką pakėlusiam į  žymiai aukštesnį lygį – Bogotos gyventojai (8 mln.) kada nors būtinai pastatys paminklą,-įsitikinęs Diego.

Antanas Mockus-filosofas, matematikas, Bogotos universiteto rektorius savo gyvenimą pakeitęs į politiko karjerą, ne kartą yra kalbėjęs apie Lietuvą, o kolumbiečiai yra susidarę labai gerą nuomonę apie jūsų šalį,-sakė jis.   Kitą vasarą D.Calderon  būtinai žada apsilankyti Lietuvoje, susipažinti su jos istorija, žmonėmis, pabuvoti Monikos gimtinėje- Palangoje. Ką gali žinoti, gal būsima viešnagė išsilies grafikos piešiniais ant jo naujai sukurtų marškinėlių ,-šypsosi jaunas menininkas.   „Juk ir mūsų vėliavos panašios. Geltona simbolizuoja auksą, mėlyna-vandenyną, raudona- kraują. Istoriniai momentai keičiasi, tačiau nesikeičia istorijos struktūra (kaulai išlieka), o gėris visada laimi“,-kalbėjo svečias.

20150319_190143-1

Susitikimo džiaugsmas

Monika Česnavičiūtė, Diego Calderon (viduryje), Ben Sumner

P.S. (po dviejų metų)

Po dviejų metų mudu su Diego vėl pasimatėme.Vaikinas,sėkmingai besidarbuojantis mados industrijoje Kolumbijoje, buvo atvykęs į Angliją biznio reikalais.Judviejų su Benu sukurta kompanija “Calderon >Sumner “praėjusiais metais sėkmingai startavusi drabužių kolekcijų pristatymo konkurse , šiandieną sėkmingai skinasi kelią Londono  parduotuvių tinkle. Palinkėdama šiems darštiems ir entuziastingiems vyrams sėkmės ,svečio paklausiau:kaip sekasi jūsų miesto merui Antanui Mockui? Diego atsakė, jog šiuo metu  dėl sutrikusios sveikatos (parkensono liga), Antanas Mockaus  nebegali eiti vadovaujančias pareigas. Tačiau, kaip tvirtino jaunuolis, buvęs Bogotos miesto meras Antanas Mockus iš  didžiosios jo šalies politikos nėra pasitraukęs.

Irena Valužė

1 Comment (+add yours?)

  1. Anonymous
    Apr 01, 2015 @ 00:14:41

    Nuostabiai grazios ir vidumi ir isore Tavo Dukreles Irute,tvirtas ir tikras kaip azuolas Tavo Sunus,Dieve duok Jiems ir Ju Seimoms visko paties geriausio Gyvenime ir te sekme ir laime lydi Jusu visa Seima visur ir visada.
    su gilia pagarba Snieguole Mockiene

    Like

Laukiu atsiliepimų

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: