Pasaulio žmonės neišeina,jie pasilieka

Nesulaukusi kelių mėnesių iki savo gimtadienio, išėjo pasaulio žmogus (bioenergetikė, mokslininkė, poetė, dailininkė)-Eugenija Divitašvili (Džuna). Jos kūnas atgulė Maskvos kapinėse ,o iškankinta motinos  siela pagaliau apkabino savo vaiką ( Džuna buvo  palaidojusi savo vienintelį sūnų ir dėl jo mirties gedėjo visą savo likusį gyvenimą ).

Pamenu, prieš metus laiko, kai Džuną pamačiau televizoriaus ekrane, mano rankos automatiškai pagriebė rašiklį, man norėjosi įamžinti kiekvieną šios moters pasakytą žodį. Neapsirikau, šiandieną  mano straipsnį “Eugenija Davitašvili (Džuna)-“Noriu prailginti žmogaus gyvenimą “ ,skaito kasdien dešimtys interneto skaitytojų įvairiose pasaulio vietose. Džunos fenomenas (žmogaus,padėjusio tūkstančiams išsivaduoti iš sunkių ligų) yra paslaptis, ir jis bus įmintas tik tada, anot Džunos, kai žmogus gyvens ilgai.

Mane taip pat, kaip eilinį žmogų, sujaudino mokslininkės mirtis. Manau, visas pasaulis šiandieną yra sunerimęs dėl Džunos palikimo žmonijai (mokslininkės įkurta bioenergetinių aparatų laboratorija). Ar ji išliks? Ar ji bus tikamai panaudota? Juk ne paslaptis,jog mokslininkės namai Maskvos prestiziškiausiame rajone kainuoja ne vieną milijoną JAV dolerių.Ar neprasidės “lapių’ medžioklė dėl velionės  turto.  Ar išgirs miesto valdžia apie Džunos didžiausią svajonę. Ji norėjo,kad po jos mirties ,jos namuose būtų  įkurti vaikų namai ar muziejus.

Anot Džunos draugų , trisdešimt metų ji piešė paveikslus. Šiandieną jos namuose yra sukaupta daugiau negu penki šimtai Džunos, bei jai padovanotų paveikslų kolekcija. Jei ji savo rankų energetiką “įdėjo” į bioaparatus, tai jos rankų šiluma pasiliko gyventi  jos kūryboje. Kokia jos ateitis?

Džuna savo artimam draugų ratui buvo sakiusi, jog “2015 metai – mano metai, ir aš išeisiu“ (nors Džuna dar labai norėjo gyventi). Pastaruoju metu, anksčiau su publika mažai bendravusi mokslininkė,  buvo ne kartą pasirodžiusi televizijos ekrane. Anot jos,“aš noriu žmonėms  papasakoti labai daug, tam atėjo laikas“,  o suspėjo pasakyti štai ką:“Aš esu kaip uždelsto veikimo bomba. Aš dar pranešiu pasauliui apie save“ . Aš tuo tikiu, nes Eugenija Davitašvili (Džuna) buvo žmogus, padovanotas mums  Kosmoso. Tokie žmonės neišeina, jie pasilieka amžiams.

2015-01-08 16.23.18

pro langą

Irena Valužė

Laukiu atsiliepimų

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: