Smagu,kai sode pragysta paukštis

Dainininkas Villi’s Tokarev’as, TV programoje „Naedine so vsemi“ ,vedančiosios paklaustas ,kaip sulaukus  gražaus  ir garbingo amžiaus išlikti tokiu pozityviu ir besidžiaugiančiu gyvenimu,atsakė:“Jeigu žmogus praranda energiją –jis miręs“.

Ilgos naktys,trumpos dienos

Turbūt ne vienas galėtų sau prisipažinti,jog ,kai rytai panašūs į naktį, nesiliaujame ant visų niurzgėję ,o jei nerandame prie ko prikibti-keikiame tamsą,ji viskuo kalta.Kaip pasakytų mano buvęs mokytojas ,Palangos Sveikatos mokyklos vadovas Dainius Kepenis-juodžiausia tamsa prieš aušrą.  Šiuos žodžius  svarbu prisiminti tamsiausiu žiemos periodu,kai  iš tiesų žmogui trūksta šviesos,saulės ir jis pasimetęs adrenalino paieškose. Kai kas dabar bando man prieštarauti, sakydamas ,jog labai paprasta būtų tai padaryti,jei  tai gulėtų ant prekystalio (ištiesei ranką,ir esi laimingas).Ir vėl į galvą man ateina aštuoniasdešimt dviejų sulaukusio ,populiarių „šlagerių“  atlikėjo Vill’io Tokarev’o (tėvai  sūnui suteikė sutrumpintą tautos vado –Vladimiro Iljičiaus Lenino vardą),žodžiai:“Aš visada gyvenau pozityviai ir žinojau,jog gyvenime būsiu didis žmogus “.Anot Vill’io,su penkiais doleriais kišenėje pradėjęs gyvenimą Amerikoje,niekada nebuvo nusiminęs. Dirbdamas  kroviku , kepdamas duoną ar vairuodamas taxi  mašiną Niujorko gatvėse, jis rašė dainas ,o susitaupęs pinigų išleido savo pirmąjį  diską,kuris atnešė jam šlovę. Kai jo dainos pradėjo skambėti ne tik tarp emigrantų,bet ir pačioje Tėvynėje,sunkiu prakaitu uždirbti pinigai atnešė dividendus.Jis tapo populiarus ir turtingas žmogus. Šiandieną puikiai atrodantis vyras džiaugiasi savo šeima .Trečioji Vill’io santuoka su beveik keturiasdešimt metų jaunesne žmona ir dviem jo vaikais-pati laimingiausia, o daininko pasirodymai įvairiuose Rusijos miestuose- visada laukiami.

Svarbu tai žinoti

Kaip bepykčiau ant elektroninių prietaisų (turiu jiems alergiją), tačiau kartais tenka juos pripažinti. Neseniai savo elektroniniame  pašte suradau straipsnį, kuris turėtų sudominti ,manau, ne vieną interneto skaitytoją. Taigi straipsnis apie dvasines ligų priežastis, kurios kyla dėl to,jog žmogus nesusitvarko su savimi pačiu. Suskaudus skrandžiui  dažnai galvojame,jog esame kažką “negero” suvalgę.Deja,jis byloja visai ką kitą:“ Žmogus turi neharmoningą santykį su moteriškuoju pradu“(pyktis motinai,moteriai,vaikui). Skrandžio ligų problemos susijusios su Vėžio zodiako ženklu ir Mėnuliu:”Jeigu yra piktos mintys,panieka,neigimas arba kenkimas moteriškajam pradui,gali tuoj pat pradėti skaudėti skrandį”,-sako straipsnio autorė,astrologė N.Wolmer.O štai tikėjimas,“netgi nežinau,kuo tikėti,vis tiek randu kuo tikėti“ tapatinamas su mūsų pagrindiniu kraujo nešėju-kepenimis. Dvasine prasme,šis organas susijęs su mūsų pasaulėžiūra, religija, autoritetu. Kad kepenys funkcionuotų puikiai ir gyvenimas būtų prasmingas, N.Wolmer pataria visada gyvenime turėti pavyzdį,arba jo ieškoti.  Mūsų organizmui taip pat labai svarbi yra tulžis. Kepenys ir tulžis  negali gerai funkcionuoti,jeigu nėra gerumo. Gerumo energija labai svarbi pačiam žmogui:“Atleisti suvokiant,kad vis dėlto buvo padaryta žala,ir yra gerumas. Jei gerumo nebėra, nutrūksta blokuojamas proto ryšys su siela“-teigia  Nijolė Gabija Wolmer.

Pabaigai

Šiuos žodžius užrašiau atsikėlusi labai anksti ryte,kai mano lange galėjai įžiūrėti nebent juodąjį Malevičiaus kvadratą, o pabaigiau – kai tamsa išsisklaidė ir sode pragydo  paukštis.Aušra nugalėjo tamsą.

2016-11-21-16-20-38

Gyvenk pozityviai,-sniego nėra-jį susikurk

Irena Valužė

Laukiu atsiliepimų

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: