Hi,cuties

.Labas, mielosios

Vieno “mergaitiško”vakarėlio metu, keturioms balzakiško amžiaus moterims uždaviau klausimą:”Koks yra jūsų vyro idealas?”

Nė kiek nesutrikusios,  mano bučiulės atsakė paprastai ir  nuoširdžiai.

Pirma moteris:” Man svarbiausia, kad vyras turėtų “kapšelį”.  Jeigu vyras  nesugeba savimi pasirūpinti, tai kam jis toks reikalingas”.

Antra moteris:”Man vyras visų pirma turi būti seksualus. Tarp vyro ir moters būtina “chemija”.

Trečia moteris: “Gyvenant drauge aš turiu suprasti, kad vyras yra mano antroji pusė. Be meilės gyventi negalėčiau, be jos paprasčiausiau numirčiau.”

Ketvirta moteris:”Sutinki, gyveni, pripranti ir nieko netrokšti keisti”.

Kiekviena iš keturių balzakiško -laisvės ir pasimėgavimo gyvenimu amžiaus  moterų ,išsakydamos mintis apie savo svajonių vyrą, nupiešė jo portretą  : idealus vyras yra tas, kuris materialiai apsirūpinęs, seksualus,  mylintis ir nieko iš moters nereikalaujantis.

Vienas žymiausių “gyvenimo filosofijos “kūrėjų , vokiečių rašytojas ir filosofas F.Ničė , teigė: “abi lytys klysta, kalbėdamos viena apie kitą, todėl gerbia ir myli iš esmės tik pačios save ( arba, švelniau tariant, savo idealą). Antai vyras nori iš moters taikingumo, bet būtent moteris savo prigimtimi yra netaikinga, panašiai į katę, nors ir kaip puikiai ji būtų išmokusi atrodyti taikinga”.

Na, ką gi, jeigu esame katės, tai galime ir pažaisti. Siūlau savo dienoraščio skaitytojoms ( gyvenime turinčioms patirtį) tęsti šį mano pradėtą  žaidimą. Nuoširdžiai, ar  su humoru   atsakykite :”O koks yra mano idealus vyras ?”. Aforizmus, ar trumpas istorijas siųskite į mano elektroninį paštą:   irenavaluze@gmail.com  . Per Kalėdas smagiai pasijuoksime…

(tęsinys kitame “Hi, cuties” puslapyje)

Irena Valuže

 

 

 

 

 

 

 

Image

Laukiu atsiliepimų

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: