Raudonu kilimu eina Kalėdos

Tik  žvaigždei leista matyti prieplaukas meilės laukiančių žmonių. Tik žvaigždei leista pajusti sprogimo  džiaugsmą- gimti dar kartą iš naujo.Tik žvaigždė mums meta kilimą raudoną,- ne podiumui, ne turtams, ne tuščiam skambesiui puikybe prisidengusiems…Ne.

Raudonu kilimu keliauja mūsų sielos. Raudonu kilimu keliauja mūsų siekiai. Raudonu kilimu keliauja tas, kas stovi meilės prieplaukoje. Jis tiki meile, draugu, atjauta.Pamynęs melą po kojom, jis tiki tiesa, šviesa ,savimi, laime gyventi.

Jis mato: Raudonu kilimu ateina Kalėdos.

Šias eilutes užrašiau vienoje autobusų stotelėje ankstyvą rytmetį  laukdama autobuso,kuris turėjo mane nuvežti į darbą. Dangumi kilo  saulė, buvo truputį pašalę, o į mano širdį beldėsi Kalėdų laukimo džiaugsmas…

Kalėdų laukimo-Advento laikotarpyje,  kai mūsų sielos, tarsi  į priekį atsuktas laikrodis ,nerimastingai tuksėdamas  kartkartėm išveda mus iš pusiausvyros, matomai reikėtų  sustoti, pakelti akis į dangų , padėkoti VISATAI už tai ką matome ir jaučiame dabar – šią minutę, nes ji ,kaip ir kūdikėlio gimimas, vienintelis ir nepakartojamas.

 

Linksmų Šv. Kalėdų ir Laimingų Naujųjų Metų.

Irena Valuže

Laukiu atsiliepimų

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: