To dar nebuvo!

To dar nebuvo!-aiktelėjau šį rytą gavusi iš savo draugės žinią, jog šalčiu ir sniego lavinomis paralyžuotas gyvenimas mano mieste Exseter’yje (UK) , kur penkioliką metų jame gyvenau. Draugė pasakojo, jog šį rytą iš darbo (ponia Rita dirba Exseter’io ligoninėje med. sesele), slidinėdama į namus ėjusi tris valandas. Kadangi kelias padengtas plonu ledo sluoksniu, paralyžuotas visas transporto judėjimas gatvėse.

Exseter’is randasi pietvakarinėje Anglijos dalyje, todėl žiemos čia niekada nebūdavo. Didžiulio miesto gyvenimas  visada vyko  pliusinėje temperatūroje. Išėjęs Kalėdų rytą į sodą, galėjai į namus parsinešti pražydusios rožės žiedą.

Savaime suprantama, jog tokios gamtos anomalijos, kaip atsitiko pastarosiomis dienomis Didžiojoje Britanijoje-sunkus išbandymas jos gyventojams.

Nežiūrint į sunkią situaciją, šalis stengiasi visais būdais padėti vienoje ar kitoje situacijoje į bėdą pakliuvusiems žmonėms. Apie tai kas minutę praneša masinės informavimo priemonės.

Gerai žinau, jog tuščios maisto prekių parduotuvių lentynos prisipildys maisto produktais, ištirps sniegas  gatvėse , o   žmonės, dalindamiesi prisiminimais , sakys: ar pameni, kai  siautėjo Sibiro vėjas…

 

 

 

 

gamtos išdaiga Anglijoje

Irena Valužė

Laukiu atsiliepimų

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: